Jongerenkoor Schoorl / Re-member

UITNODIGING REÜNIE 50 JAAR

In 2020 bestaat Re-member (Jongerenkoor Schoorl) 50 jaar!

Iedereen die ooit bij het koor gezongen  (zangers/zangeressen) of gespeeld (combo-leden) heeft, nodigen wij van harte uit om dit op zaterdag 18 april 2020 met ons te komen vieren. We nodigen jullie uit voor onze feestavond in de Blinkerd om met elkaar herinneringen op te halen.
Wie jarig is trakteert, dus voor koffie en gebak wordt gezorgd. Het lijkt ons verstandig te melden dat de rest van de avond voor eigen rekening is. 😉

We zouden het heel leuk vinden als jullie samen met ons de viering, om 19.00 uur en voorafgaand aan de feestavond, willen opluisteren. Hoe leuk zou het zijn als we met z’n allen wéér een gigantisch groot koor kunnen maken! Natuurlijk zingen we de liedjes van de beginjaren, dus iedereen kan meezingen!

Zegt het voort!

We willen graag weten hoeveel gebak er besteld moet worden, dus graag aanmelden voor 1 april 2020.
Aanmelden kan via: rememberschoorl@gmail.com

We hopen op een mooie viering en een spetterend feest!

Muzikale groetjes van het hele huidige koor!

Re-member